Дайджест новостей официального сайта.

07.05.2024 в 13:28
15364
Атлант    29 червня на криворізькому стадіоні «Будівельник» молодіжний склад криворізького «Кривбасу» провів черговий спаринг. Молодих кривбасівців на міць випробовувала команда «Атлант», що грає в чемпіонаті Кривого Рогу.
      «Молодіжка» «Кривбасу» здобула перемогу 2:1 (голи на рахунку Воробея та Хомченовського).

«Кривбас»: 1-й тайм – Рильський, Сосєдко, Адаменко, Білик, І.Коваленко, Петриченко, Хомченовський, Богомазов, Сахно, Рябов, Д.Воробей;
2-й тайм – Антоненко, Сосєдко, Корнієць, Добрянський, Мірошніченко, Пшелуцький, Панасенко, С.Коваленко, Клушин, Репа, Дяків. В другому таймі також на полі з’являлися Нагірний, Іллюхін, Савкін.

КривбассРозпочався прийом заявок на акредитацію журналістів на домашні матчі «Кривбасу» (сезон 2010/11 рр.) у "Прем’єр-лізі" та Кубку України.
      Для отримання акредитації потрібно надати прес-службі ФК «Кривбас» листа на офіційному бланку редакції зі штампом та підписом головного редактора, а також кольорове фото формату 3х4.
      Заяви чекаємо за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 5.

Зирка
2 липня молодіжний склад "Кривбасу" провів черговий контрольний матч. Суперником нашої команди стала кіровоградська "Зірка" (клуб першої ліги). Криворізька "молодіжка" програла з рахунком 0:1

Прес-служба ФК "Кривбас", fckryvbas.com.ua
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
4. ro-xa Гость 07.07.2010 в 13:06
Гравці "Дніпра" повстали проти Безсонова
// 07.07.2010 - 12:00

Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Володимир Безсонов може покинути свою посаду перед стартом нового сезону УПЛ. Власник «Дінпра» Ігор Коломойський не планував звільняти тренера і спокійно дав працювати фахівцю на міжсезонних зборах, гарантуючи йому спокійне життя протягом наступного року.

Утім, останні події, змусили задуматись Коломойського. Більша половина складу дніпрян відмовляється грати під керівництвом Безсонова, вважаючи його «не кваліфікованим» тренером. Група футболістів на чолі із Сергієм Назаренком та Русланом Ротанем вирішила звернутись до керівництва клубу із проханням змінити тренера. Найближчим часом Коломойський повинен прийняти рішення, чи залишати Безсонова на «Дніпро Арені».

3. victorovich Гость 06.07.2010 в 22:36