А. Максимов: "У Ильичевца проблем хватает"

16.06.2019 в 23:49
8723

− Олександре, наскільки закономірною є поразка у попередньому матчі?

− Хотіли виграти і ми, і «Волинь». Суперник, забивши два швидкі м’ячі, зумовив перемогу. У подальшому йшла рівна боротьба. Три очки здобув той, хто менше помилився. Ми ж зіграли далеко не ідеально.


− Тобі вдалось забити гол, але команді це не допомогло…
− Оцінювати власний виступ не стану. Скажу, що гол, який приносить результат команді, звичайно, і сприймається інакше.

− Що сказав Юрій Максимов після поразки? Чи був він багатослівним?
− Наставник сказав, що зараз уже не варто говорити про причини невдачі. Варто зосередитись на єдиній важливій для всіх меті − останньому матчі проти «Іллічівця», де цілком у наших силах перемогти, а значить покращити турнірне становище і настрій перед відпусткою.

− В останніх турах заявка «Кривбаса» жодного разу не була повною. Що трапилось?
− Хто травмований, хто хворіє, хто отруївся − з цього і випливає коротка лава запасних. Тренери випробовують гравців з молодіжного складу − це нормальна практика.

− Зараз у «Кривбаса» найгірша серія з усіх команд Прем’єр-ліги…
− Те, що ми не найгірша команда, я абсолютно впевнений. Багато матчів свідчать про це. Але раз програємо, всім нам не вистачає майстерності, а також ще багатьох факторів − супутників успіху. Впевнений, нам разом вдасться вийти з полоси невдач.

− Наступна зустріч з «Іллічівцем». Охарактеризуй, будь ласка, суперника…
− Найсильніша ланка маріупольської команди − середня лінія. Нам нелегко було їй протидіяти у першому колі. Тоді виграли завдяки єдиному, дещо курйозному, голу. З тих пір пройшов певний час, і зараз багато що змінилось. Зрозуміло, що аби перемогти, треба знайти слабкі місця. А вони, безперечно, є, свідоцтвом чому − місце у турнірній таблиці. Та й недавня зміна тренера говорить, що у нашого чергового суперника власних проблем вистачає.

− Чи вже відомо, як довго триватиме відпустка команди?

− Зрозуміло, що зберемося знову у січні. Більш детально про плани − хто, куди і як − нам розкажуть після зустрічі у Маріуполі.

http://www.fpl.ua

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
3. Andriy 26.11.2010 в 17:39
Максимовы собиритесь smile
2. Павел Сердюк 26.11.2010 в 14:12
Покажи наконец то ту игру которую показывал в начале сезона,а то совсем потерялся капитан не имеет права так играть как ты в последних матчах.Удачи.
1. 26.11.2010 в 00:04
Удачи, Саня!
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11