"Дніпро" - "Кривбас" - 4:2 (молодіжні склади)

17.05.2024 в 17:17
12867

Молодіжна команда «Кривбасу» в ході підготовки до весняної частини першості 8 лютого в Дніпропетровську провела контрольний поєдинок проти «молодіжки» «Дніпра».

Тренерський штаб нашої команди в цій зустрічі використав велику кількість гравців, перевіряючи їх профпридатність.
Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, хоча моментами «Кривбас» переважав своїх опонентів. Рахунок було відкрито в середині першого тайму, коли після розіграшу штрафного удару вдаліше за інших в штрафному майданчику «Дніпра» виявився Віталій Петриченко, який відправив м’яч в сітку воріт.

Однак господарі майданчика доволі швидко відігралися, використавши одну з помилок в обороні «Кривбасу». Та все ж на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь криворізької команди. В кінці першого тайму Ростислав Дяків вийшов на ударну позицію та не залишив шансів воротареві «Дніпра».

В другому таймі «Кривбас» майже повністю змінив свій склад, й це далося взнаки – тричі «Дніпро» реалізовував свої гольові моменти, змінивши рахунок на свою користь – 4:2. Й хоча кривбасівці намагались контратакувати – взаємодія в атаках «Кривбасу» залишає бажати кращого. Зустріч так і закінчилась – 4:2 на користь «Дніпра».

«Кривбас» (молодіжна команда) – 1-й тайм: Антоненко, Лещенко, Сосєдко, Куцай, Білик, Адаменко, Петриченко, Олійник, Сахно, Ляшенко, Дяків.

В другому таймі на поле виходили – Клушин, Ніченко, Сухоруков, Стретович, Ланчава, Корж, Недоля, С.Коваленко, Зінченко, Горовий.

Наступний контрольний поєдинок «молодіжка» «Кривбасу» має провести 10 лютого, коли в Кривому Розі на штучному полі СК «Спарта» (район Гданцівки) зустрінеться з ФК «Стаханов», що грає в чемпіонаті Луганської області. Початок матчу запланований на 13.00.