Кривбасівці в збірних

19.05.2024 в 19:26
10245

В п’ятницю та суботу відбулись чергові відбіркові матчі до фінальної частини Чемпіонату Європи-2012. Також товариські поєдинки проводили молодіжні збірні Старого Світу.

Молодіжна збірна України (тренер - Павло Яковенко), готуючись до фінальної частини молодіжного ЧЄ, 24 березня з рахунком 3:2 переграла іншого учасника ЧЄ-2011 – молодіжну збірну Ісландії. Кривбасівець Валерій Федорчук взяв участь у матчі, вийшовши на заміну на 87-й хвилині.

Кирило Петров, що отримав виклик до «другої» молодіжної збірної України (тренер - Олег Кузнецов), яка готується до відбіркових матчів молодіжного чемпіонату Європи 2013 року, не з’являвся на футбольному полі в складі української «молодіжки» в поєдинку проти молодіжної збірної Хорватії. Цей поєдинок проходив на полі суперника та приніс перемогу українцям – 2:1.

Ще один футболіст «Кривбасу» влітку  цього року має шанс зіграти у фінальній частини чемпіонату Європи серед молодіжних команд, що пройде в Данії. Андрій Воронков був викликаний до лав молодіжної збірної Білорусі, що цими днями також проводила товариські поєдинки. В Чехії білоруська «молодіжка» поступилась місцевим одноліткам з рахунком 0:2. Андрій Воронков в грі участі не брав.

Справжню сенсацію створила в суботу, 26 березня, національна збірна Грузії, перегравши у відбірковому матчі до Євро-2012 сильну збірну Хорватії – 1:0. Гравець «Кривбасу» Джаба Канкава в цьому матчі провів на полі всі 90 хвилин.

Наступні поєдинки збірних з можливою участю в них кривбасівців відбудуться 28-29 березня.

28 березня
Данія - Україна (молодіжні збірні – U-21)
Іспанія – Білорусь (молодіжні збірні – U-21)

29 березня

Сербія – Україна (молодіжні збірні – U-20)
Ізраїль – Грузія (відбірковий матч до Євро-2012)

Прес-служба "Кривбаса"

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
5. Andriy 28.03.2011 в 23:37
Главное, что бы не травмировались наши игроки!
4. ThunderBolt Гость 27.03.2011 в 22:34
Канкава - супер! С Металлистом - лучший игрок матча, сейчас отличился с лучшей стороны!
3. Андрей Б-в 27.03.2011 в 22:27
Канкава просто "красень",а Яковенко наверное не смотрит УПЛ,Бутко отыгравший в основе просто курит рядом с Федорчуком.
Сохранить бы этих ребят !!!(если не вылетим конечно)
2. Юрий 27.03.2011 в 20:20
Очень рад за Канкаву!Человек долго не играл,но вернулся в игру и показывает бойцовские качества!Вот в сборную уже вызван.
И Кривбассу пользу еще принесет!Молодец,Джаба!!!
1. Kryvbass Champion 27.03.2011 в 19:45