Кривбасс принципы Fair Play не нарушал

26.06.2019 в 20:05
7963
Футбольний матч 24 туру ЕпіЦентр Чемпіонату України з футболу «Кривбас» - «Металург» (Донецьк) несподівано викликав підвищену увагу до себе вже після його завершення.

На офіційному сайті ФК «Металург» з’явилась стаття «Судейство в Кривом Роге: одностороннее движение», де донецький клуб висловлює своє невдоволення окремими діями суддівської бригади, які, на думку «Металурга», вплинули на хід та підсумок поєдинку. Для підтвердження даної заяви наші донецькі колеги розмістили відеофрагменти спірних, на їхню думку, ситуацій, де дії арбітру трактувалися виключно на користь ФК «Кривбас». В кінці свого звернення донецький «Металург» висловив побажання, аби доля поєдинків вирішувалась виключно на футбольному полі, а не за його межами, напевне, підозрюючи «Кривбас» в нечесній грі.

У номері газети «Спорт-Экспресс в Украине» від 13 квітня, аналізуючи стан справ в нижній частині турнірної таблиці, автор матеріалу, грунтуючись на вищезгаданому матеріалі, піддав сумніву чесність перемогу «Кривбасу» над своїм суперником.

Футбольний клуб «Кривбас» рішуче відкидає всі закиди та підозри в порушенні принципів «Fair Play». Перемога над донецьким «Металургом» була здобута у важкій та чесній боротьбі, за яку «Кривбас» дякує своєму супернику. Саме в таких поєдинках гартується характер та проявляється воля.

Криворізький клуб ні в якій мірі не заперечує права «Металурга» на висловлення своєї думки, власної позиції. Але, напевне, цей «розбір польотів» слід адресувати не лише футбольній громадськості, підсвідомо формуючи її негативне ставлення, а, передусім, комітету футбольних арбітрів, де мають розглянути спірні епізоди (до речі, саме так після матчу 22 туру «Кривбас» - «Металіст» й зробив криворізький клуб, відправивши листа на адресу голови комітету арбітрів та куратора системи арбітражу, з проханням розтлумачити вірність або помилковість рішення арбітра матчу в епізоді, що стався на 53-й хвилині, коли в штрафному майданчику харківської команди в боротьбі за м’яч та позицію Костишина й Папа Гуйє, перший опинився на землі. В тому епізоді пенальті призначене не було, а зустріч закінчилась з нічийним рахунком - 0:0). Лише ця інституція українського футболу може дати оцінку спірним діям арбітра – були вони вірними, помилковими або упередженими.

Здається, немає в Україні команд, які б не дорахувались очок через прийняття арбітрами невірних рішень. Й тому футбольний клуб «Кривбас» з розумінням ставиться до звернення ФК «Металург». Ми підтримуємо прагнення команд до чесного та прозорого арбітражу в Україні, до чесної безкомпромісної гри, яку, наприклад, демонстрували команди «Кривбас» та «Металург».

З великим задоволенням ми приєднуємся до заклику донецького клубу, що викладене в їхньому зверненні, аби доля матчів вирішувалась лише на футбольному полі, а не в кулуарах, в кабінетах чиновників, особистих взаємовідношеннях та ін.

Ще раз підтверджуємо, що «Кривбас» виграв в чесній спортивній боротьбі, де, звичайно, могли мати місце суддівські помилки та помилки окремих виконавців обох клубів. Й маємо надію, що ці помилки отримають свою оцінку: суддівські - в комітеті арбітрів, ігрові – при розборах матчів.

Сподіваємось, що оцінка епізодам, що викладені ФК «Металург», отримає своє трактування українською системою футбольного арбітражу.

fckryvbas.com.ua
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
3. Andriy 15.04.2011 в 01:19
Донецк лошары!!! biggrin biggrin biggrin
2. Andriy 15.04.2011 в 01:19
"Металлург"Д. твой поезд ушел, теперь не пизди!!! biggrin biggrin biggrin
1. ThunderBolt Гость 14.04.2011 в 21:11
Нет, ну конечно странно было бы, если б заявили: "Да мы купили судью"!
Хотя, как бы там ни было, Металлург высасывает скандал из пальца. Спорным из всех эпизодов с их видеонарезки есть только отменённый гол, да и то: если бы судья не свистнул, наша защита не остановилась бы и заблокировала удар!.. Так что пусть задвинут свои жалобы в одно место!
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11