"Динамо", "Арсенал", "Дніпро" та "Кривбас" розрахувались з арбітрами

26.06.2019 в 09:45
7771

Федерація футболу України отримала напряму заявкові внески від чотирьох клубів, які з різних причин не змогли вчасно розрахуватися з ПЛ за участь у чемпіонаті країни-2010/2011 під егідою Прем’єр-ліги.

Відповідним листом ФФУ поінформувала президента ОПФКУ «Прем’єр-ліга» Віталія Данилова, що «Динамо», «Арсенал», «Дніпро» та «Кривбас» направили заявкові внески безпосередньо до ФФУ, аби винести вирішення цього питання за рамки їхнього конфлікту з керівництвом ПЛ.

Беручи до уваги, що «Прем’єр-ліга» вже понад шість місяців не виконує своїх фінансових зобов’язань щодо Договору з ФФУ на спортивний сезон 2010/2011 років, а також усвідомлюючи необхідність негайного погашення заборгованості арбітрам, інспекторам і делегатам ФФУ за проведення змагань під егідою ПЛ, Адміністрація федерації висловила готовність взяти на себе посередницьку місію і здійснити всі платежі самостійно з подальшим наданням Прем’єр-лізі звітних фінансових документів.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
1. Рудольф 21.04.2011 в 19:12
«Динамо», «Арсенал», «Дніпро» та «Кривбас» -печально бл*ть мы без Днепра и Анала сами нигде и не фигурируем angry angry angry
коломойский мразь,оставь нас клуб!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11