"Кривбас" розпочав підготовку до нового сезону

18.06.2019 в 01:21
10673

Криворізький "Кривбас" вийшов з відпустки.

У понеділок, 20 червня, на своїй навчально-тренувальній базі (спортивно-оздоровчий комплекс «Каскад») розпочала підготовку до нового сезону футбольна команда «Кривбас».


Гравці та тренерський штаб на полі стадіону «Спартак» провели 40-хвилинне заняття, яке пройшло під акомпанемент дощу, що розпочався одночасно з тренуванням й закінчився невдовзі після його завершення.


У тренуванні взяла учать більшість гравців команди, які завершували минулий сезон. Немає в складі «Кривбасу» Євгена Боровика та Олександра Максимова, які пробують свої сили в складі столичного «Арсеналу». До київської «Оболоні» подався Дмитро Воробей, перехід до одеського «Чорноморця» оформив Сергій Рожок. Продовжує виступи на молодіжному Євро Андрій Воронков, якого в складі криворізького клубу бажав би бачити тренерський штаб криворіжців. Також задоволені в Кривому Розі виступами Кирила Петрова, в якого завершився контракт з київським «Динамо», але сума компенсації за молодого гравця є надто великою для криворізького клубу.


Сергій Даниловський ніяк не може залікувати травму ноги, отриману ще взимку. Також в тренуванні не брав участь Міхель Бабатунде, який прибуде з Нігерії до Кривого Рогу пізніше.


Серед потенційних новачків, які спробують закріпитись у «Кривбасі» слід відзначити захисника дніпропетровського «Дніпра» Євгена Баришнікова та гравця запорізького «Металурга» Мохаммеда Арурі. Але пошук підсилення триває. Вже у найближчі дні тренерський штаб «Кривбасу» очікує на приїзд інших новачків , які доводитимуть свою «профпридатність» на тренуваннях криворізької команди.


Продовжать виступи в «Кривбасі» Віталій Лисицький, Джаба Канкава та Младен Бартуловіч. Розраховують в Кривому Розі й на Валерія Федорчука, який у складі молодіжної збірної України завершив виступи на молодіжному Євро.
«Кривбас» пробуде в Кривому Розі до 23 червня, після чого вирушить на тренувальний збір до Євпаторії.

Прес-служба ФК "Кривбас"

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
3. Andriy 28.06.2011 в 19:06
Работать и еще раз работать!
2. Влад Бащук 22.06.2011 в 14:45
biggrin надо выигрывать Кривбассу
1. Kryvbass Champion 21.06.2011 в 12:10
Понятно! О чём может идти речь, если свободного агента не могут подписать? обидно...
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11