«Кривбас» вимагатиме перегляду Регламенту

16.06.2019 в 19:53
8369
Стосується це передусім положення про відбування дискваліфікації за дисциплінарні санкції, отриманні гравцями команди в іграх сезону 2011/12 рр.

Викликає здивування ситуація, що склалася щодо відбуття покарання гравцем Тарасом Кабановим після отримання вилучення в матчі 10 туру ЕпіЦентр чемпіонату України «Арсенал» - ПФК «Олександрія». Річ у тім, що з цього сезону Прем’єр-лігою започатковане (чи то – впроваджене) роздільне врахування покарань за порушення, що отримані в матчах чемпіонату та Кубку України. Про це прямо сказане в п.2 ст.34 розділу IV діючого Регламенту.

Однак дана ситуація виходить за межі цього положення, виходячи з того, що у протидію даної статі є п.13 того ж розділу, який зазначає, що Регламентом дозволено у випадку, коли футболіст здійснює серйозне покарання, яке розглядає й надає покарання Дисциплінарний комітет Прем’єр-ліги, відсторонення відбувати не лише в тому змаганні, в якому воно отримане (згідно п.2 ст34), а й в інших змаганнях (про що не йдеться в даному пункті).

Таким чином футболіст Кабанов Т., який отримав «чисте» вилучення в матчі 10 туру ЕпіЦентр чемпіонату «Арсенал»-ПФК «Олександрія» з формулюванням, яке за Дисциплінарними правилами ФФУ (Додаток 5 до Правил редакції 2009 року – останньої редакції, що викладена на сайті ФФУ) мав безумовно пропустити 2 матчі, після скасування дії Дисциплінарних правил після розгяду на засіданні Дисциплінарного комітету Прем’єр-ліги отримав лише 1 матч дискваліфікації, фактично відбув покарання в матчі Кубку України (що протирічить Положенню п.2 ст.34 розділу ІV діючого Регламенту), й відповідно до п.13, ст 34. розділу ІV діючого Регламенту мав брати участь у наступному матчі, яким виявився черговий матч чемпіонату, про який йде мова – ПФК «Олександрія»-«Кривбас».

Незрозумілим стає логіка при винесенні покарань за подібні порушення, що прописана нормами діючого Регламенту, адже виявляється, що порушення, які тягнуть за собою дискваліфікацію за:
- сумою чотирьох жовтих карток;
- двох попереджень в одному матчі;
- вилучення за «фол останньої надії».
є суворішими (адже мають в собі дискваліфікацію в матчах чемпіонату – матчах, де йде боротьба за турнірні місця), ніж ті, що здобуваються через більш суворіші порушення правил (які виражаються через «чисті» червоні картки, що, згідно Дисциплінарних правил, тягнуть за собою суворіші покарання, аніж дискваліфікація на 1 гру).

Футбольний клуб «Кривбас» аж ніяк не заперечує проти виступу футболіста Т.Кабанова в матчі 11 туру ЕпіЦентр чемпіонату. Але вважає за потрібне звернутись до відповідних органів ПЛ України, аби доопрацювати відповідні розділи Регламенту, щоб у подальшому подібні суперечки не виникали між суб’єктами футбольних змагань України.
Не заперечуючи право олександрійської команди на оскарження рішення щодо дискваліфікації провідного гравця перед матчем з «Кривбасом», висловлюючи подяку олександрійському клубові за надані умови проведення матчу, в тому числі у вигляді забезпечення перебування криворізьких болільників на стадіоні «Ніка» під час матчу, змушені визнати, що деякі положення діючого Регламенту не допрацьовані та вимагають зміни.

Разом з тим, вважаємо за потрібне аби рішення, які приймає Дисциплінарний комітет Прем’єр-ліги, оперативно доводились не лише до «фігурантів справи», але до всіх клубів – учасників ОПФКУ «Прем’єр-ліга».

На нашу думку, це дозволить в майбутньому уникнути подібних непорозумінь та сприятиме дружній та доброзичливій атмосфері, яка наразі створена серед клубів – учасників ОПФКУ «Прем’єр-ліга».

Прес-служба ФК "Кривбас"
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
8. Andriy 29.09.2011 в 20:08
Надо играть! Кривбасс только победа!
7. Виталий 28.09.2011 в 17:24
По сути дела..тех поражение должно быть!!!!!!!!!!!
6. Andriy 27.09.2011 в 18:32
Закон как дышло, куда повернешь туда... angry
5. Макс 27.09.2011 в 13:24
Судя по тексту, никто не оспаривает результат матча.
Это вброс, чтобы потом можно было сказать: а) "А вот тогда, с Александрией, нас же обидели, не забывайте." и б) "Мы тут советуем-советуем ПЛ, проявляем, таксзать, инициативу - а нас никто не слушает. ПЛ плохая."
4. Серёга 27.09.2011 в 11:48
Ничего из этого не выйдет...проехали...забыли...
3. 27.09.2011 в 00:54
Надо сражаться за свои права, а не просто "требовать разъяснений" по регламенту!
2. Andriy 27.09.2011 в 00:29
Вперед Кривбасс!!!
1. Andriy 27.09.2011 в 00:28
Жизнь продолжается, нужно играть дальше! Не нужно ныть, а думать Юрию Максимову и всему тренерскому составу как обыграть "Оболонь"! А этот вопрос оставить юристам! А то дело темное... Без 100 гр. не разобраться biggrin
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11