Юрий Максимов: Могли все решить в первом тайме

24.06.2019 в 02:03
7483

Юрій МАКСИМОВ (головний тренер «Кривбаса»):

- Що стосується моїх хлопців, то їм можу тільки подякувати. Виявили бійцівські якості. Тут, звичайно, важко щось виграти чи вигадати. Дивилися, в який футбол грає «Волинь». Старалися не програти боротьбу. Мені здається, все вийшло. Але прикро за перший тайм, коли могли все вирішити. Нападаючий повинен забивати, коли має моменти. У першому таймі Лисенко мав два шанси, і не забив. Значить, усе мало обернутися навпаки. На щастя, не обернулося.

- Протягом усієї гри ви активно апелювали до арбітра, провели на ногах…
- Ви дивилися матч. Уявіть, що ви не з Луцька, а зі сторони. Просто дивилися футбол. Що ви самі про це думаєте?

- 50 на 50.
- 50 на 50? Ну тоді я сліпий.

Віталій КВАРЦЯНИЙ (головний тренер «Волині»):

- Таке у футболі буває, що дуже хочеться перемогти, але не виходить. Футболісти усі старалися. Було мало футболу «внизу». Просто суперники поки що сповідують силовий футбол. Ми навіть не змогли ризикувати, тому що сьогодні не зовсім добре йшла гра внизу. Ми намагалися грати перший тайм. Створили 2-3 моменти, та не змогли їх реалізувати. Думаю, якби ми забили одразу – Стевановіч мав два моменти і Лопес – гра б пішла веселіше. «Кривбас» би почав розкриватися. А так, вони дуже швидко поверталися назад, дуже щільно грали. Пригальмовували гру. Погано, що провокував Федорчук. Не личить футболісту вищої ліги так робити.

Загалом, за сьогоднішню гру ми хлопців похвалимо. Гру треба покращувати, виходити на більш якісний рівень. Був би Шумахер, нам було б полегше. Але все нормально

…Буває таке. Нічия… Бойова. Боротьба, як на кубок. Тільки з «Дніпром» було легше грати. Адже вони самі грають у футбол, і дають нам грати. А тут нам грати не давали, збивали темп. Не вийшло так, як хотіли.

У Кривому Розі випадково по наших воротах вдарив Грінченко, а Неділько не очікував, м’яч вдарився в горбок і влетів у ворота. А сьогодні Павлов вдарив з 30 метрів. Бойко не очікував, але чомусь вирішив не відбивати ногою, а добре згрупувався і відбив двома. Десь могло бути трохи лівіше, трохи правіше. Але не завжди буває так, як хочеться.

- А чому ви Пічкура замінили? Він був найактивніший у першому таймі.
- Він завжди дуже активно грає, але тільки для себе. Набігається з м’ячем хвилин п’ять незрозуміло де. А потім пропадає. Відбору зовсім не було. Леандро за Пічкура сьогодні «наковтався», і потім ледь ходив.

- Неділько й Шумахер надовго вибули з гри?
- У Неділька раптово на тренуванні заболіла спина. У нього таке буває кожні півроку. На відновлення потрібно ще дня чотири.
У Шумахера була підозра на надрив м’язів стегна. На щастя, там тільки сильне запалення. Така травма лікується днів десять. Через днів п’ять почне тренуватися.

- Що можете сказати за діями колишнього футболіста «Волині» Лисенка? Не жалієте, що розсталися з ним.
- Ні. Не хочу образити хлопця, він ще молодий, все у нього попереду. Він негативно оцінив свій період роботи у Луцьку. Бог йому суддя. Та й не наш він. Володя був у нас в оренді. А «Кривбас», якщо це правда, придбав його за чималу суму. У нас є Павлов, він точно не гірший. Забиває багато за дубль, ми йому довіряємо, почне забивати й тут.

- Здавалося, що саме через величезне бажання забити сьогодні так зіграв Павлов?
- У нього хороший тренер батько. Він дав йому свій характер, своє серце. Але замало давав м’яча. Але хлопець молодий, ще будується.

- Маєте якісь плани на перерву?
- Так, проведемо невеличкий збір. У попередні рази ми від них відмовлялися. Поїдемо у Крим. Там готуватимемося аж до гри з «Таврією».

- Когось переглядатимете там? Хтось ще з’явиться у складі до зими?
- Навряд. Ми не взяли й тих, хто у нас був на перегляді пару днів назад. Молодий бразилець, та гравець молодіжної збірної Македонії.

Андрій КОВАЛЬОВ, spot.ua

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
3. Andriy 06.11.2011 в 19:05
Важко було грати! Арсенал і Дніпро програли Волині, а ми вистояли!
2. Andriy 06.11.2011 в 19:03
Дякуємо за характер Кривбас!
1. 06.11.2011 в 02:40
Мда, оффсайды левенькие...
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11