Кривбасс: изменения в календаре

16.06.2019 в 05:19
9790

Криворізький «Кривбас» продовжує підготовку до весняної частини чемпіонату. На тренувальному зборі в Туреччині кривбасівці займаються покращенням фізичних кондицій, чередуючи змагання на піску з тренуваннями на футбольному полі.

У планах підготовки криворізької команди сталися деякі зміни. Першим спаринг-партнером «Кривбасу» на цьому зборі мала стати російська «Томь», але томський клуб змінив свої плани та вирушив у Сочі. Таким чином «Кривбас» змінив суперника в першому тренувальному матчі, й 19 січня наша команда зіграє проти казахського клубу «Кайсар» (Кизилорда), який фінішував 8-м в чемпіонаті Казахстану 2011 року. Головним тренером цієї команди є відомий літовський фахівець Альгімантас Любінскас, який свого часу був головним тренером «Жальгіріса» національної збірної Литви тощо.

Наступний контрольний поєдинок «Кривбас» проведе не 23-го, а 22-го січня. Цього дня наша команда  має зіграти проти російської команди «Крилья Совєтов» (Самара), яка на проміжному фініші російського чемпіонату посідає 13-ту сходинку турнірної таблиці.

Також криворізька команда планує зіграти й третій спаринг на цьому зборі – 25 січня суперником нашої команди має стати азербайджанський клуб «Габала» з однойменного міста, яка посідає шосту сходинку таблиці азербайджанського чемпіонату перед його поновленням.

Прес-служба ФК Кривбас


Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11