"Астра" (м. Плоєшті, Румунія) - "Кривбас" - 1:1

26.06.2019 в 20:49
11744
16 лютого «Кривбас» зіграв свій перший контрольний поєдинок на третьому навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Суперником криворіжців мала стати угорська команда «Уйпешт» (Будапешт), але в останню мить спаринг-партнер для «Кривбасу» змінився – угорці відмовились від проведення гри.

Румунська команда «Астра» з міста Плоєшті, що посідає 9-ту сходинку турнірної таблиці чемпіонату Румунії дала свою згоду на проведення контрольного поєдинку.

Перший тайм в цілому пройшов за рівної боротьби. Обидві команди мали шанси для взяття воріт та по разу скористались цим. Хоча обидва м’ячі були забиті з пенальті.

На початку поєдинку 11-метровим ударом був покараний «Кривбас». Після виконання штрафного удару м’яч влучив в руку Антонову, що знаходився в «стінці», за що арбітр матчу призначив пенальті. Федоренко вгадав напрямок польоту м’яча, але врятувати свою команду не зміг. У середині тайму кривбасівці перевели гру на половину поля румунів, мали кілька небезпечних моментів, але не зуміли реалізувати їх. В кінці першої половини гри українська команда відігралась. Румунські захисники в своєму штрафному майданчику порушили правила, й Антонов, що взявся виконувати вирок арбітра, чітким ударом встановив рівновагу – 1:1.

Другий тамй пройшов за деякої переваги криворізької команди, яка часом ставала доволі відчутною. Самодін, Матіч, Бартуловіч кілька разів виходили на ударну позицію ае змарнували свої шанси. Кінцівка матчу пройшла в обопільних атаках, обидва клуби намагались змінити рахунок на свою користь, але захисні ланки команд були вправнішими.

«Кривбас» - 1-й тайм: Федоренко, Сердюк, Петров, Федорчук, Єслінек, Арзуманян, Яколіш, Бабатунде, Костишин, Валєєв, Антонов.

2-й тайм: Штанько, Лисицький, Васільєв, Лобжанідзе, Федорів, Канкава, Льопа, Бартуловіч (Іващенко, 85), Габовда, Самодін (Лисенко, 66), Матіч.

Денис Бойко в цьому матчі задовольнився роллю глядача, підтримуючи свою команду. Також слід відзначити появу на зборі вірменського захисника Роберта Арзуманяна. Чи залишиться він й надалі в стані криворізької команди, вирішить тренерський штаб. Наступний поєдинок наша команда зіграє 18 лютого. Суперником кривбасівців має стати сербський клуб «Войводіна» (Нові Сад).
Прес-служба ФК "Кривбас"
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
2. Серёга 16.02.2012 в 21:12
Иваха с возвращением! где Бойко?
3. Иван 16.02.2012 в 23:54
Ты вообще читал статью? прочитай ниже составов, там про Бойко. Все с ним хорошо, просто в этом матче Максимов решил его поберечь...
4. Серёга 17.02.2012 в 00:22
Решил поберечь? Хм... от чего беречь? Ему ведь не на фронт идти!
1. Иван 16.02.2012 в 20:51
Радует что Иваха вернулся в общую группу, теперь лазарет команды пуст...
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11