ФК "Войводіна" (Нові Сад, Сербія) - "Кривбас" - 0:2

19.06.2019 в 20:19
11466

18 лютого криворізький «Кривбас» зіграв другий контрольний поєдинок на останньому зборі перед поновленням чемпіонату.


Суперником нашої команди став сербський клуб «Войводіна» (Нові Сад), що йде 4-м в чемпіонаті Сербії.


Перший тайм пройшов за відчутної ігрової та територіальної переваги кривбасівців. Вже на початку тайму наша команда відкрила рахунок – удар Даріяна Матіча не зміг парирувати голкіпер «Войводіни». Після пропущеного м’яча сербська команда на деякий час заволоділа ініціативою, але кривбасівці захищались чітко та впевнено.Друга половина тайму пройшла в атаках нашої команди. Кривбасівці створили багато небезпечних моментів біля воріт сербської команди, однак реалізувати їх не змогли.


Другий тайм пройшов за тим же сценарієм – «Кривбас» атакував більше та гостріше. «Войводіна» захищалась великими силами, але й це не зберегло їхні ворота в недоторканості. Наприкінці гри Вролодимир Лисенко ударом з середньої відстані забив другий та останній гол в цьому матчі. Слід визнати, що в цьому матчі «Кривбас» виглядав значно краще за свого суперника, здобувши цілком закономірну перемогу – 2:0.


«Кривбас» - 1-й тайм: Бойко, Лисицький, Лобжанідзе, Сердюк, Федорчук, Матіч, Канкава, Бартуловіч, Валєєв, Самодін, Костишин.


2-й тайм: Штанько, Сердюк, Федорчук (Яколіш, 80), Лобжанідзе, Льопа Єслінек, Федорів, Габовда, Іващенко, Антонов, Лисенко.


Наступний поєдинок криворізька команда зіграє 22 лютого проти російського ФК «Краснодар». Майже відразу після матчу з румунською «Астрою» розташування «Кривбасу» за рішенням тренерського штабу залишив вірменський захисник Роберт Арзуманян.


Прес-служба ФК "Кривбас"

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
6. Евгений 20.02.2012 в 19:53
Прогноз состава на матч против Ворсклы!
Бойко
Лобжанидзе, Лисицкий, Петров
Бартулович, Канкава, Матич, Федорчук, Льопа
Самодин, Иващенко
4. Виктор 18.02.2012 в 21:47
Ну что эе будем жить да смотреть что будет потом
2. Виктор 18.02.2012 в 21:39
Лиги европа не будет в кривбассе а если и будет толку от нее не будет пока аренды не будет и буду игроки на контрактеи будет нормальный спонсор тогда будет все!
3. Сергей Юрьевич 18.02.2012 в 21:45
Когда мы до этого доживём, то Максимова уже может и не быть. А такие тренара в Крибассе бывают раз в 10 лет!
Котракт и спонсор не факт того что команда будет по любому в Лиге Европы. Так что пока есть Максимов и Хуанде Рамос, пользуемся возможностью!
5. АНДРЕЙ 19.02.2012 в 01:37
стань спонсором если не можеш то не ной каманда играет тебе какая разница аренда не аренда пусть чемпионами станут все арендованные в составе кривбасса я только за
1. Сергей Юрьевич 18.02.2012 в 20:49
Максимов уже наигрывает основной состав. Уже не могу дождаться игры с Ворсклой smile
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11