Денис БОЙКО: "У игроков "Кривбасса" "не горят" глаза"

24.06.2019 в 14:18
10292

Воротар криворізького Денис Бойко після гри з «Карпатами», у якій його команда програла з рахунком 0:2, поділився враженнями від матчу з кореспондентом Вголосу.

- Хоч перший тайм зіграли добре, однак це не радує, - каже Денис Бойко. - В останніх матчах ми не можемо перемогти. Не знаю, що триває з командою.

Важко, мабуть, усім. Можливо, якийсь нефарт, можливо, хтось недопрацьовує, а також інші причини. Зі своєї сторони скажу, що я виходжу на поле лише з однією ціллю - перемогти.

«Кривбас» кожну гру може грати краще. Потрібно, щоб у гравців горіли очі і у них була спільна мета на полі. На мою думку, коли команда набрала 33 очки, заспокоїлася.

- «Кривбасу» у цьому чемпіонаті уже нічого не треба, натомість «Карпатам» потрібна була лише перемога. Це якось вплинуло на гру?

- Думаю, що ні. Я, як і всі гравці «Кривбасу», виходжу на поле заради перемоги. А про якісь чутки не хочу навіть слухати і говорити. Це не актуально.

- Чи міг врятувати команду, коли забивав «Кополовець»?

- У гравця «Карпат» фактично був вихід один на один, він добре пробив під штангу. Схиляюся до думки, що я не виручив команду у цьому епізоді. Треба переглянути відео і розібрати цей епізод. Щодо пенальті, то я не знаю був він чи ні. Утім, наші гравці не сперечалися з арбітром, коли він вказав на точку.

- Чи здивували сьогодні «Карпати»?

- Ні. У Львові зібрані більш-менш хороші футболісти, які стараються грати в футбол. Не скажу, що «Карпати» в турнірній таблиці знаходяться на своєму місці. Утім, так складається чемпіонат. Хтось грає краще, хтось - гірше.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
2. Виталий 08.05.2012 в 12:30
"..можливо, хтось недопрацьовує.."
Это говорит человек который руки убирает перед мячём???
смешно читать... тупо сливщики(((
1. Сергей 05.05.2012 в 11:14
"Нефарт", подкреплённый денюжкой заинтересованных лиц - вот нынешний, весенний "Кривбасс"! Печальный и прискорбный факт!
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11