Наші в національних збірних

16.06.2019 в 12:21
8441
Колектив ФК «Кривбас» знаходиться у відпустці, але деякі його гравці продовжують активні виступи, захищаючи честь своїх національних збірних.

Захисник «Кривбасу» Саша Баліч виступав у складі національної збірної Чорногорії. Збірна цієї балканської країни 25 травня в Брюсселі зіграла результативну нічию (2:2) з національною збірною Бельгії. Баліч з’явився на полі на 67-й хвилині за рахунку 2:1 на користь Бельгії.

Кривбасівці Джаба Канкава та Уча Лобжанідзе в складі національної збірної Грузії вийшли в стартовому складі в контрольному поєдинку проти національної збірної Туреччини. Матч відбувся в Австрії та приніс перемогу турецькій збірній з рахунком 3:1. Лобжанідзе був замінений відразу після перерви, а Канкава поступився місцем на полі партнерові на 72-й хвилині.

Даріян Матіч бв викликаний до національної збірної Словенії, але не потрапив до заявки на товариський поєдинок проти національної збірної Греції.

Нарешті, Антоніо Яколіш в складі молодіжної збірної Хорватії (U-20) взяв участь в двох товариських поєдинках. Спершу хорвати перемогли молодіжну збірну Угорщини 2:1 (Яколіш був замінений на 71-й хвилині за рахунку 2:1), а потім з великим рахунком поступились одноліткам з Сербії – 0:4. В цьому матчі Яколіш відіграв перші 50 хвилин.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
1. Andriy 31.05.2012 в 01:28
Главное чтобы без травм!
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11