Лобжанідзе та Матіч провели матчі відбору до ЧС-2014

17.05.2024 в 15:58
10181

12_09_12

7 та 11 вересня європейські збірні розпочали відбіркові матчі за право грати в фінальній частині чемпіонату світу 2014 року.

В цих матчах брали участь й футболісти «Кривбасу».

Гравець національної збірної Словенії Даріян Матіч 11 вересня взяв участь у відбірковому матчі в складі національної збірної своєї країни проти національної збірної Норвегії. Кривбасівець з’явився на полі на 61-й хвилині за рахунку 1:1. На жаль, словенська збірна не змогла втримати нічию, пропустивши гол з пенальті на 4-й компенсованій хвилині.

Уча Лобжанідзе, який отримав виклик до національної збірної Грузії, також 11 вересня брав участь у відборі до ЧС-2014. Захисник «Кривбасу» провів на полі всі 90 хвилин в складі своєї команди проти чемпіонів світу та Європи – збірної Іспанії. Грузинська збірна поступилась лідеру світового футболу з мінімальним рахунком 0:1, пропустивши м’яч наприкінці матчу.

В поєдинках, які відбулись 7 вересня наші гравці участі не брали.

В найближчий час гравці мають повернутись до розташування криворізького «Кривбасу» для підготовки до матчу 9 туру ЕпіЦентр чемпіонату України проти сімферопольської «Таврії».