Олександр Лівшиць: "Вважаю неправильним, що Максимов виніс інцидент на люди"

19.06.2019 в 15:58
10842

Президент "Кривбасу" запевняє, що емоційна промова тренера донецького "Металурга" не призведе до серйозного конфлікту.

- Олександре Іллічу, ви вже знайомі зі словами Юрія Максимова, сказаними тренером після матчу з "Кривбасом"?
- Так, і, зізнаюсь, здивувався почутому. Річ у тім, що в мене з Юрієм чудові взаємини - завжди ставився до нього добре, як до спеціаліста й людини. Але, бачте, до кінця ніхто слів Юрія Максимова не зрозумів, чи не так?
- Погоджуюся.
- Ось і я не зрозумів! Намагався зв’язатися з ним, але його мобільний поки що вимкнений (розмова відбулася в понеділок по обіді. - А. В.).
- А з генеральним директором "Кривбасу" Олександром Затулком розмовляли?
- Із ним - так. Як наслідок, маю власну версію того, що сталося. Тож, як розумію, Максимов мав на увазі питання розриву з ним і його тренерським штабом контракту в "Кривбасі". Поясню: в його тренерської команди були чинні угоди з нашим клубом до кінця цього року, тож коли ситуація склалася так, що змушені були змінити наставника, наш ФК продовжував чесно виконувати всі зобов’язання перед Юрієм Максимовим і його помічниками.
А коли він у серпні звернувся до мене з проханням розірвати контракт, бо йому запропонували роботу в донецькому "Металурзі", я пішов йому назустріч. Однак є одне "але": один із його помічників, Олександр Трошкін, вирішив не розривати контракт і далі отримувати гроші. Але тут є моя чітка позиція: якщо йде тренер, то з ним має йти й весь його штаб, як було в ситуації з Віталієм Кварцяним. Загалом, якщо йдеться саме про Трошкіна, то це питання незначних у футболі грошей. Але я вважаю, що морально ми праві в цій ситуації.
- Розмова між Затулком і Максимовим відбулася нібито прямо в перерві матчу.
- Не приховую: в клубній касі є гроші, які Максимов ще не забрав. Може, йому лише сказали, що він повинен їх отримати.
- Ага… І останнє: виходить, що генерального директора "Кривбасу" вже двоє тренерів назвали лицеміром. Готові стати на захист одноклубника?
- Захищати нікого не хочу, тому що в цьому конкретному випадку обидві сторони самі можуть себе захистити. А правда - десь посередині. Лише скажу, що закликав би їх не розсипатися епітетами. Зрештою, вважаю неправильним, що Максимов виніс цей інцидент на люди. У мене ж телефон є, все б із ним вирішили по-людськи… Зрештою, думаю, так і буде - все владнаємо по-доброму.
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
2. Руслан 09.10.2012 в 19:46
Юрий Венедиктович: "А кто это сдееелал? Кто это сделал?"
1. Greg 09.10.2012 в 17:08
Главное что б не наказали очками.А то помню жидов пару лет назад за какого то балканца наказали минус шестью очками... cry
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11