Молодежка проигрывает, но все равно проходит в финал

19.05.2024 в 17:44
9550
В серії пенальті молодіжна команда "Кривбасу" поступилась донецькому "Шахтареві" на турнірі пам'яті Є.Кучеревського.

Перший тайм пройшов за деякої переваги криворізької команди, яка відкрила рахунок в грі - Павло Бовтуненко влучнив ударом завершив зусилля партнерів. Але "Шахтар" відіграв відставання в рахунку.

Та все ж наша команда проявила характер та змогла ще до перерви вийти вперед - Антон Клушин наприкінці першого тайму зробив рахунок 2:1 на користь нашої команди.
Після перерви "гірники" заграли швидше й змогли зрівняти рахунок. 2:2 - так закінчився основний час.

За регламентом турніру додаткового часу було не передбачено, тому команди пробивали 11-метрові удари.

На жаль для "Кривбасу" удари Андрія Монатка та Микити Ткачова влучними не були. В підсумку за нічийного рахунку 2:2 по пенальті (4-2) перемогу здобув донецький "Шахтар".

Та незважаючи на поразку в півфінальному матчі від "Шахтаря", молодіжна команда "Кривбасу" зіграє у вирішальному матчі турніру.

Донецький "Шахтар", який порушив Регламент змагань, поступився місцем у фіналі криворізькій команді.

Фінальний поєдинок пройде 14 жовтня в Новомосковську на стадіоні "Металург".