Мировая с предпоследней командой элитного дивизиона Беларусии

19.06.2019 в 12:13
7330
Попри велику кількість гольових моментів нульовою нічиєю завершився другий спаринг «Кривбасу» на цьому зборі.

На протязі всього матчу кривбасівці мали ігрову та територіальну перевагу над своїм опонентом – білоруською командою «Славія» з міста Мозир. Ця перевага місцями ставала суттєвою, але на завершальній стадії атак гравцям «Кривбасу» бракувало влучності.
Часто-густо на заваді ставали захисники та воротар білоруської команди, які виносили м’яч буквально з лінії воріт.

Після перерви картина гри не змінилась. «Кривбас» більше атакував, але досягти бажаного у вигляді забитих м’ячів не зміг.

Слід відзначити повернення на футбольне поле після тривалого лікування Валерія Федорчука, який загалом виглядав непогано та мав свій момент для взяття воріт.
В цьому матчі наша команда грала таким складом: Штанько (Антоненко, 46; Боровик, 80), Пашаєв (Мірошніченко, 70), Шершун (Баліч, 63), Гітченко, Сердюк, Матіч (Бабатунде, 63), Максимов (Дедечко, 63), Валєєв (Федорчук, 63), Прийомов (Іващенко, 70), Антонов (Єслінек, 63), Самодін.

Наступний контрольний матч кривбасівці проведуть післязавтра, 7 лютого. Суперником нашої команди буде представник чеської «Гамбрінус-ліги» (аналог української Прем’єр-ліги) – «Височина» (Йіглава), яка на зимове міжсезоння пішла, перебуваючи на 10-й сходинці турнірної таблиці.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11