Уступили не самой сильной команде из Чехии

16.06.2019 в 12:21
7661

Провівши третій спраинг на другому зборі, "Кривбас" зазнав другоі поразки в зимове міжсезоння.


Через день після матчу зі «Славією», де наша команда мала відчутну ігрову та територіальну перевагу, «Кривбас» провів черговий спаринг.

Суперником нашої команди стала чеська команда «Височина», яка цього сезону дебютувала у вищому дивізіону чемпіонату Чехії.


Гра пройшла за рівної боротьби, де ігрова перевага переходила від однієї команди до іншої. Такі «гойдалки» тривали на протязі всього матчу. Й та команда, яка змогла найвправніше реалізувати свої моменти й мала вийти переможцем в цій зустрічі.

Пощастило «Височині». В кінці першого тайму, скориставшись «обрізкою» Єслінека в чеської команди «пройшов» вихід на ворота «Кривбасу», який за чисельної більшості в цьому моменті й був реалізований.


В другому таймі обидві команди додали в активності. Криворіжці мали кілька моментів для взяття воріт, але, врешті-решт, скористались лише одним. Майже зразкова комбінація криворізької команди завершилася виходом Міхеля Бабатунде сам на сам з воротарем, й нігерієць ударом в ближній кут встановив рівновагу в рахунку.


Однак «Кривбас» не зміг зберегти нічийний результат. В час, що арбітр компенсував, після розіграшу кутового кривбасівці пропустили другий м’яч. За той час, що залишився до фінального свистка, кривбасівці хоч і створили кілька моментів, але реалізувати їх не змогли.


«Кривбас» (1-й тайм): Штанько, Пашаєв, Шершун, Гітченко, Сердюк, Валєєв, Максимов, Єслінек, Прийомов, Антонов, Самодін.


2-й тайм: Боровик, Пашаєв (Мірошніченко, 73), Лисицький, Сердюк, Баліч, Дедечко, Федорчук, Матіч, Самодін, Бабатунде, Антонов (Іващенко, 61).


Останній спаринг на цьому зборі «Кривбас» має провести 10 лютого, коли суперником нашої команди стане клуб вищої ліги Республіки Молдова – «Академія» (Кишинів).


Наступного дня кривбасівці мають повернутись до України.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
1. Сергей 08.02.2013 в 13:39
Снова пропустили на последних минутах! Наступаем на одни и те же грабли в который раз! Кстати, что с Бартом? Почему нет в составе?
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11