Младен БАРТУЛОВИЧ: "После каждой победы в раздевалке "Кривбасса" - эйфория"

19.06.2019 в 16:07
9640

Хоча поки що короткотривалий, але яскравий весняний спурт від Криворіжців не може не привертати увагу.

- Младене, неодноразово й президент, і тренер «Кривбасу» заявляли, що команда не має жодного турнірного завдання. Де в такому випадку знаходите мотивацію?

- У нас дуже дружний колектив, тому стараємося грати один за одного та за честь клубу.

Як бачите, наразі нам це вдається. Що-що, а у відсутності мотивації й самовіддачі нам навряд чи може хтось дорікнути.

- Чотири очки в двох матчах - передбачуваний результат?

- Те, що ми ним дуже задоволені, факт. А щодо його очікуваності, сказати складно.

- Які головні чинники весняного успіху «Кривбасу» можете виокремити особисто ви?

- Гадаю, тут немає жодного секрету. Уся річ - у якісному тренувальному процесі взимку та підготовці до кожного конкретного поєдинку.

Причому остання є всебічною, зокрема з тактичної точки зору. Ось і до наступного матчу готуємося за особливими рекомендаціями й планом.

- Яке значення мала нічия в Києві для наступного матчу, який склався для вас феєрично?

- Визначальне! Адже збори зборами, а ось справжні можливості в офіційних матчах уявити було складно. Нічия з «Динамо» надала нам упевненості й відповідальності, адже зіграти мусили не гірше. Та й мотивація, про яку ви згадували, підвищується, адже в такому випадку хочеться прогресувати.

- Тренер «Зорі» Юрій Вернидуб сказав після поразки своєї команди, що її обіграв один футболіст - Сергій Самодін. Думаю, ви не погодитеся…

- Частково погоджуся, адже Сергій справді показав хороший футбол і забив вирішальні м’ячі. Але, звісно, було би неправильно не відзначити всю команду.

- Олег Таран, як і гравці, не приховував емоцій після перемоги над луганцями. У роздягальні довелося почути фрази від тренера, мовляв, потрібно забути про цю перемогу, рухатися далі й серйозно налаштовуватися на наступний поєдинок?

- Ейфорія в нашій роздягальні панує після кожної перемоги (усміхається). Водночас, говорити нічого не треба, адже всі розуміємо, що на носі - наступний матч, і до нього потрібно розпочинати підготовку, принаймні психологічну, вже після фінального свистка попереднього поєдинку.

«Український футбол»

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11