"Кривбасс" обратился в Апелляционный комитет ФФУ

16.06.2019 в 21:45
8951
На своєму засіданні 31 травня Комітет з атестації футбольних клубів Федерації футболу України відкликав атестат ФК «Кривбас», який дає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів ОПФКУ «Прем’єр-ліга» спортивного сезону 2013/14 рр у зв’язку...
 
...з невідповідністю вимогам ст.ст. 50, 51 фінансових критеріїв Регламенту з атестації футбольних клубів Прем’єр-ліги України - неможливістю продемонструвати свою здатність продовжувати безперервну фінансову діяльність клубу до кінця сезону атестації.
 
ФК «Кривбас», який спочатку мав термін до 14 червня для того, аби привести у відповідність до Регламенту власні фінансові критерії, підготував та опівдні 4 червня відправив на адресу Федерації футболу України апеляційну заяву, в якій просить розглянути ситуацію в криворізькому клубі та видати атестат, згідно якого «Кривбас» може бути допущений в спортивному сезоні 2013/14 рр. до ігор чемпіонату України серед команд клубів Прем’єр-ліги, зважаючи на те, що переговори дощо подальшого фінансування криворізького клубу ще тривають й можуть бути завершені в найближчий час.
 
Апеляція ФК «Кривбас» може бути розглянута вже на цьому тижні.
 
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
1. Andriy 05.06.2013 в 17:36
Быть или не быть? вот в чем вопрос!
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11