Олег ФЕДОРЧУК: "Кривбасс доказал, что не все у нас продается"

16.06.2019 в 14:36Український футбол
11273

— Традиційний аналіз тут кульгатиме, бо передумов для такого виступу не було… Розпочалася першість для криворіжців демаршем наставника: Кварцяний, який готував команду, пішов перед стартом.

Довелося новому тренеру в авральному порядку приступати до роботи: на «морально-вольових» кривбасівців вистачило на стартові тури, після ж виникла яма, що завершилася 11-м передзимовим місцем.

А потім… Таран довів: українські наставники вміють готувати підопічних узимку (бачу в ньому передусім психолога, бо тактичних новинок він не продукує)! Відтак почалася казка: розцвіли окремі гравці (Боровик, Шершун, Лисицький, Дедечко, Бартулович, Самодін, Антонов), виникла надзвичайна серія вдалих матчів, а потім узагалі стався переворот у моїй душі, коли кривбасівці (вкупі з «Арсеналом») вигравали в тих матчах (із «Карпатами», «Говерлою»), де, за вітчизняною традицією, все мало бути навпаки.

У цьому плані останній сезон є революційним: ми ж бо побачили, що в нашому футболі є здорові сили, що не все в нас продається, а теза — «всі однакові в Україні» стосується лише наших політиків…

Володимир БАНЯС, «Український футбол»

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
3. Andriy 08.06.2013 в 15:53
Кривбасс навсегда!!!
2. Andriy 08.06.2013 в 15:52
Нам от этого не легче!
1. Сергей 07.06.2013 в 20:33
Только этот подвиг не оценили руководители клуба!!!
angry
А перед парнями надо снять шляпу и поклониться! Они молодцы и не виноваты, что начальство - козлы! applause
Подписывайтесь на новости
Реклама
Опрос 📣
Как вы оцениваете выступление Кривбасса
Всего ответов: 11