"Кривбас" - "Gyeongnam FC" (Корея) - 1:1

05.05.2024 в 08:53
147210
1 лютого криворізький «Кривбас» провів перший контрольний поєдинок в ході проведення другого навчально-тренувального збору.

Суперником нашої команди став корейський клуб «Gyeongnam FC», що в 2010 році став шостим клубом корейської К-ліги (аналог української Прем’єр-ліги).

Зустріч пройшла доволі цікавою, хоча й небагатою на гольові моменти. В складі «Кривбасу» на полі з'явились новачки – Іван Кнєжевіч (чорногорський нападаючий клубу російської Прем’єр-ліги ФК «Краснодар») та Іліє Йордаче (румунський клуб «Пандурій»).

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Суперники швидко пристосувались до ігрової манери один одного й до середини тайму мали нагоди для взяття воріт. Але якщо кривбасівці свої нагоди для взяття воріт змарнували, то корейський клуб на 25 хвилині повів у рахунку, скориставшись швидким контрвипадом.

Пропустивши гол, криворізькі футболісти додали в швидкості й на деякий час змусили суперника грати від оборони. Але корейці захищались спокійно, не даючи оперативного простору для дій кривбасівського нападу.

Після перерви команди провели ряд замін, й другий тайм пройшов за деякою перевагою криворізького клубу. Й хоча корейські футболісти намагались гостро контратакувати, все ж ініціативою в матчі володіла українська команда.

По ходу другої половини гри «Кривбас» втратив кілька нагод для взяття воріт, але все ж наприкінці матчу зрівняв рахунок в грі. На 80-й хвилині одна з масованих атак криворізької команди завершилась гострим пасом на Іващенка, й той, опинившись на ударній позиції, в один дотик переправив м’яч в сітку воріт «Гьонгнама».

Зустріч так і закінчилась з рахунком 1:1.

Гра Івана Кнєжевіча в цьому матчі не справила враження на тренерський штаб «Кривбасу», й нападник залишив розташування криворізької команди.

«Кривбас» - 1 тайм:
Штанько, Васільєв, Сердюк, Петров, Йордаче, Костишин, Валєєв, Матіч, Кнєжевіч, Тимченко, Іващенко;

2 тайм:
Федоренко, Васільєв, Сердюк, Йордаче (Куценко, 65), Рожок, Костишин, Валєєв (Самборський, 60), Кнєжевіч, Тимченко, Іващенко, Матіч.

Наступний матч «Кривбас» має провести 3 лютого, коли суперником нашої команди стане хорватський клуб «Інтер» (Запрешич), що йде 4-м в чемпіонаті цієї країни.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
9. катала Гость 03.02.2011 в 09:21
Опять со студентами играли))))СМЕХИ лучше сборы на Украине проводили и играли с нашими 2-ой лиговыми командами думаю хоть деньги с экономили!
10. Алексей Кучеренко 03.02.2011 в 10:04
8. ThunderBolt Гость 02.02.2011 в 14:49
Норм. В январе были поражения, в феврале ничьи, а в марте (с началом чемпионата) мы начнём побеждать!
7. Kryvbass Champion 02.02.2011 в 14:36
ооо... Пішов бізнес по маленьку! Хай тобі жаба цицьки дасть))))))))
5. vetaha777 Гость 02.02.2011 в 11:02
а где Бартулович ?
4. Сан Гость 02.02.2011 в 10:59
ЛОРД, ты баран, Боровик в Кривбассе и он основной вратарь, но помимо него есть еще двое, которых на зборы не просто проветрится взяли, Боровику нечего доказывать, а им есть, вот поэтому они и играют, а в чемпе номер один будет Боровик)
6. Ярик 02.02.2011 в 11:15
баран ты вот увидишь будет как с Каниболоцким [color=orange]
3. Ярик 02.02.2011 в 10:07
а теперь радуемся ничьей с "Gyeongnam FC" angry
2. Ярик 02.02.2011 в 10:05
Пипец вот и нету Боровика а вспомните сколько он спасал Кривбасс от поражения, после каждого матча все говорили что Боровик лучший. Итого первого сбора 1-10 пусть и команда не сыгранная ну так играть в обороне или в воротах angry
1. Евгений 02.02.2011 в 09:39
Впервые не проиграли!!! Поздравляю всех с этим знаменательным событием)))