"Кривбас" (молодіжний склад) - "Олімпік" (Кіровоград) - 6:2

03.05.2024 в 16:38
166810

20 червня молодіжний склад криворізького «Кривбасу», який розпочав підготовку до нового сезону, на стадіоні «Будівельник» провів свій перший контрольний поєдинок. Суперником нашої «молодіжки» був клуб «Олімпік» з Кіровограда.

Зустріч складалась з трьох таймів по 30 хвилин кожен. Кривбасівці в цьому матчі використали велику кількість гравців, серед яких було чимало потенційних новачків.

Перший тайм завершився перемогою криворізьких футболістів з рахунком 4:1. В цьому немає нічого дивного, адже на поле вийшли гравці, які складають основу молодіжної команди. Впродовж першої 30-хвилинки в «Кривбасі» відзначались Дяків, Штурко, Пшелуцький та Місько.

Другий частина матчу не виявила переможця, а в склад «Кривбасу» був дещо розбавлений, що перебували в криворізькій команді на перегляді.

В третій частині матчі склад «Кривбасу» був вкомплектований переважно гравцями 1993-94 р.н., вихованцями СДЮШОР «Кривбас-84». Юні футболісти намагалися продемонструвати свою майстерність, аби переконати тренерський штаб кривбасівської «молодіжки» в своїй «профпридатності». Третій тайм матчу закінчився перемогою «Кривбасу» - 2:1. М’ячі на рахунку Микити Вовченка та Артура Довганюка.

Загальний підсумок матчу – 6:2 на користь «Кривбасу». Тим не менше наставник кривбасівців Сергій Мазур залишився дещо невдоволеним діями на полі окремих виконавців.

«Кривбас»: 1-й тайм – Луць, І.Коваленко, Іллюхин, Рябов, Аголлі, Сахно, Пшелуцький, Штурко, Хомченовський, Місько, Дяків.
2-й тайм – Луць, Романов, Іллюхин, Рябов, Білик, Савкін, В.Коваленко, Пилипчук, Панасенко, Ланчава, Нагірний.
3-й тайм – Луць, Мірошниченко, А.Воробей, Рябов, Білик, Довганюк, Лозвір, Вовченко, Цехмістер, Сологуб, Шаповаленко.

«Молодіжка» «Кривбасу» продовжує свою підготовку до сезону. 22 червня на стадіоні «Будівельник» має відбутись черговий спаринг криворіжців, де суперником нашої команди має стати клуб «ІСТА-Ювілейний» (Дніпропетровськ), що виступає в першості Дніпропетровської області. Початок матчу запланований на 18-00.