Просмотров: 918

Футбольний клуб «Кривий Ріг» поступився СК «Каховка».

Огляди У 4 турі чемпіонату України серед аматорів нашим суперником став СК «Каховка», що не мав поразок у поточному чемпіонаті.

Фото — bolela1959

Гру активно розпочали господарі створюючи момент за моментом. Спочатку небезпечний простріл Пшелуцького не встигли замкнути, потім після подачі Стретовича з кутового Боярин усіх перестрибнув, але не зміг влучити у ворота, загострював гру Нікулін. Вирішальний момент зустрічі стався, коли Михалевський вкинув м’яч з аута, а Стретович зкинув його на лінію воротарської, звідки Мансуров не влучив головою у ворота. Наступна атака Каховки стала гольовою і гості відкрили рахунок у матчі, через 2 хвилини провал у центрі захисту і рефері ставить пенальті за підкат Слищенко. Ще за 2 хвилини черговий провал нашого захисту і як не намагався Антоненко врятувати свої ворота, але рахунок став розгромним 3:0. Такий розвиток подій став справжнім шоком для господарів поля. У кінці тайму ще й невдалий розіграш Каховки призвів до голу у ворота Антоненко.

Другий тайм наші гравці провели активно та намагались врятувати ситуацію, створили багато моментів, але смуглястий упевнено не хотів залітати у ворота гостей. Напевно далась взнаки відсутність головного тренера Валентина Платонова, який поїхав на юнацький турнір до Бердянську з молодими вихованцями, можливо ще є причини, але сподіваємось, що в майбутньому ФК «Кривий Ріг» буде проводити більш вдало домашні матчі.